Marketing kancelarii prawnych - marka godna zaufania

Silną i rozpoznawalną markę buduje się dzisiaj nie tylko poprzez wysoką jakość oferowanych usług. Coraz częściej w świadomości właścicieli kancelarii prawnych i jej przedstawici..

Jak zarazić reklamą? Czyli kilka słów o marketingu wirusowym

Marketing wirusowy jest specyficznym rodzajem komunikacji marketingowej. Polega na wykreowaniu sytuacji, w której potencjalni klienci sami będą przekazywać sobie informac..

Filtry twarzy na Messengerze

Kolejna aktualizacja Messengera! Tym razem w aplikacji pojawiły się filtry. Brzmi znajomo? No właśnie... Wbudowany w aplikacji aparat rozpoznaje charakterystyczne pu..

Content marketing – dlaczego warto?

Content marketing – według definicji Kotlera – jest długofalową strategią działania, której celem jest pomaganie i edukowanie klienta w danej dziedzinie, aby ..

Podróżuj z Instagramem - case study

Biuro podróży XYZ zwróciło się z prośbą do agencji Conture o rozwinięcie mediów społecznościowych. Po przeprowadzonej analizie profilów marki ..

Internet Rzeczy 2016 - garść statystyk

Czym jest Internet Rzeczy ? Przyznajemy, nazwa może być lekko myląca. Wbrew pozorom nie chodzi o potoczne rozumienie “rzeczy”, a danych. To dane są kluczowe w konce..

Reklamy na Halloween

Halloween - obchodzone jest w nocy 31 października w przeddzień Wszystkich Świętych. Zwyczaj szczególnie kultywowany w krajach amerykańskich. To czas zabaw, przebierańc&o..

Dzień Gwiezdnych Wojen!

Gwiezdne Wojny opanowały świat już dawno temu, ale z każdą nową częścią wszystko zaczyna się od nowa – nowi fani, nowe gadżety, nowe produkty, nowe wykorzystanie tego tema..

O artykule sponsorowanym słów kilka

Teksty sponsorowane popularność zdobyły bardzo szybko. Ludziom znudziło się słuchanie bezpośrednich komunikantów: „kup mnie, jestem najlepszym produktem dla Ciebie&..

Legendy polskie raz jeszcze, czyli JAGA.

Słyszałeś o serii Legendy polskie? Jeśli nie wiesz o czym mówimy… najwyższy czas nadrobić zaległości. Słowem wstępu, jest to seria krótkometrażowych film&o..

Czego najczęściej szukaliśmy w Google w 2016?

Rok 2016 dobiega końca, nadszedł więc czas podsumowań. W oparciu o raport Google Polska i www.spidersweb.pl przygotowaliśmy dla Was infografikę ukazującą najczęściej wyszukiwane..

5 porad, które ulepszą Twój newsletter.

Newsletter często kojarzy się odbiorcy wyłącznie z folderem SPAM na jego skrzynce mailowej. W rzeczywistości jest to praktyczne i skuteczne narzędzie marketingowe, które ..

Live Audio i Instagram Stories - co nowego w mediach?

Cześć! Kolejny raz przychodzimy z dawką aktualizacji w mediach społecznościowych. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie w trakcie pisania tego tekstu pojawia się kolejna nowoś..

Kolejna nowość na Instagramie - zapisywanie postów

Na Instagramie pojawiła się nowa funkcja zapisywania postów. Wreszcie możemy zachować ciekawe treści w specjalnie przygotowanej, widocznej tylko dla nas za..

Jak zmienił się LinkedIn?

LinkedIn - najbardziej znana platforma społecznościowa służąca do poszerzania kontaktów zawodowo-biznesowych. Każdy, kto na LinkedInie trochę czasu spędził, w osta..

Daj serce! Czyli nowa opcja na Instagramie.

Ostatni rok to czas ogromnych zmian w serwisie Instagram. I mimo, że mamy już grudzień, nie zamierzamy JESZCZE podsumowywać działań platformy. W 2016 mieliśmy do czynien..

6 sposobów na zwiększenie zasięgu na Snapchacie

Czy wiecie, że marketing ulega coraz większej snapchatyzacji? Gdy kilka lat temu Snapchat odrzucił propozycję wykupu przez Facebooka za 3 mld. dolarów, eksperci dyskutowa..

Content marketing - najlepsze praktyki

Oglądasz telewizję, przeglądasz stronę internetową, idziesz najpopularniejszą ulicą w mieście (poznaniacy wiedzą o czym mowa) i z każdej strony atakowany jesteś przez reklamy, ..

Walka o stories - czyli instagram vs. snapchat

W Internecie wrzało już od kilku dni. Temat numer jeden wśród miłośników i użytkowników social media stał się faktem. O czym mowa? Chodzi oczywiście o Inst..

Polski użytkownik Facebooka - garść statystyk

Ilu użytkowników w Polsce korzysta z Facebooka? Jak wielu z nich dziennie wraca na tę platformę? Gdzie najczęściej korzystamy z medium? Jak spędzamy czas online? Odpowie..

Jak nie ma Ciebie w social mediach to nie istniejesz?

Mimo ogromnego zainteresowania social mediami wśród marek, niektóre z nich nie decydują się na rozpoczęcie przygody w świecie społeczności wirtualnej. Jednym ..

6 narzędzi, które pomogą w tworzeniu ciekawych treści

Ile razy zastanawiałeś się: "jak oni to robią"? Piękne grafiki, zdjęcia w idealnych wymiarach, kreatywne infografiki, a do tego współgrające kolory na każdym z..

Co z tymi social media?

Czy współcześni marketingowcy są w stanie wyobrazić sobie świat bez social media? Generowanie ruchu internetowego i zdobywanie uwagi przez media społecznościowe stało si..

10 rodzajów postów, które warto opublikować na Facebooku

We wszystkich działaniach marketingowych niezwykle ważną rolę odgrywa wcześniej przygotowana i spójna strategia. Przed przystąpieniem do prowadzenia fanpage - nieważne c..

Zostaw swojego maila

Chętnie umówimy się
z Tobą na kawę i rozwiążemy problem!