Podróżuj z Instagramem - case study

Biuro podróży XYZ zwróciło się z prośbą do agencji Conture o rozwinięcie mediów społecznościowych. Po przeprowadzonej analizie profilów marki ..

10 rodzajów postów, które warto opublikować na Facebooku

We wszystkich działaniach marketingowych niezwykle ważną rolę odgrywa wcześniej przygotowana i spójna strategia. Przed przystąpieniem do prowadzenia fanpage - nieważne c..

6 sposobów na zwiększenie zasięgu na Snapchacie

Czy wiecie, że marketing ulega coraz większej snapchatyzacji? Gdy kilka lat temu Snapchat odrzucił propozycję wykupu przez Facebooka za 3 mld. dolarów, eksperci dyskutowa..

Polski użytkownik Facebooka - garść statystyk

Ilu użytkowników w Polsce korzysta z Facebooka? Jak wielu z nich dziennie wraca na tę platformę? Gdzie najczęściej korzystamy z medium? Jak spędzamy czas online? Odpowie..

Co z tymi social media?

Czy współcześni marketingowcy są w stanie wyobrazić sobie świat bez social media? Generowanie ruchu internetowego i zdobywanie uwagi przez media społecznościowe stało si..

6 narzędzi, które pomogą w tworzeniu ciekawych treści

Ile razy zastanawiałeś się: "jak oni to robią"? Piękne grafiki, zdjęcia w idealnych wymiarach, kreatywne infografiki, a do tego współgrające kolory na każdym z..

Walka o stories - czyli instagram vs. snapchat

W Internecie wrzało już od kilku dni. Temat numer jeden wśród miłośników i użytkowników social media stał się faktem. O czym mowa? Chodzi oczywiście o Inst..

Filtry twarzy na Messengerze

Kolejna aktualizacja Messengera! Tym razem w aplikacji pojawiły się filtry. Brzmi znajomo? No właśnie... Wbudowany w aplikacji aparat rozpoznaje charakterystyczne pu..

Live Audio i Instagram Stories - co nowego w mediach?

Cześć! Kolejny raz przychodzimy z dawką aktualizacji w mediach społecznościowych. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie w trakcie pisania tego tekstu pojawia się kolejna nowoś..

Kolejna nowość na Instagramie - zapisywanie postów

Na Instagramie pojawiła się nowa funkcja zapisywania postów. Wreszcie możemy zachować ciekawe treści w specjalnie przygotowanej, widocznej tylko dla nas za..

Jak zmienił się LinkedIn?

LinkedIn - najbardziej znana platforma społecznościowa służąca do poszerzania kontaktów zawodowo-biznesowych. Każdy, kto na LinkedInie trochę czasu spędził, w osta..

Daj serce! Czyli nowa opcja na Instagramie.

Ostatni rok to czas ogromnych zmian w serwisie Instagram. I mimo, że mamy już grudzień, nie zamierzamy JESZCZE podsumowywać działań platformy. W 2016 mieliśmy do czynien..

Jak nie ma Ciebie w social mediach to nie istniejesz?

Mimo ogromnego zainteresowania social mediami wśród marek, niektóre z nich nie decydują się na rozpoczęcie przygody w świecie społeczności wirtualnej. Jednym ..

Zostaw swojego maila

Chętnie umówimy się
z Tobą na kawę i rozwiążemy problem!